Mamy mistrzostwo!

Wczorajszego popołudnia wygraliśmy ostatnie spotkanie w tym sezonie. Pokonaliśmy współlidera z Koszęcina wynikiem 3:0. Koszęcin doznał pierwszej porażki u siebie w tym sezonie. Sezon zakończyliśmy ze 108 bramkami strzelonymi i zaledwie 26 straconymi, ale wróćmy do meczu. Spotkanie oraz cała pierwsza połowa była prowadzona przez gospodarzy, lecz nasza drużyna potrafi się świetnie bronić, co nie raz już udowodniła. W 20 minucie faulowany przed polem karnym został Patryk Wołowczyk, do piłki podszedł Sylwester Seliga i kąśliwym strzałem pokonał bramkarza Śląska. Bramka ta otworzyła przeciwnika co skutkowało kolejnymi dwiema bramkami w pierwszej połowie. Piłkę do siatki skierował Sylwester Seliga oraz Łukasz Tyniec. Na przerwę schodziliśmy z trzy bramkowym prowadzeniem, po przerwie boisko opuścił kontuzjowany Krzysztof Trzop, a jego miejsce na murawie zajął Dawid Pisarek. Druga połowa przebiegała już pod nasze dyktando, groźne akcje niestety nie znalazły drogi do bramki rywala. Do końca meczu boisko opuścili jeszcze Karol Siwiec oraz Dawid Pyka, a w ich miejsce pojawili się Wojciech Trzop i Grzegorz Jaśkiewicz. Do końca spotkania już nic się nie zmieniło. Pokonaliśmy Koszęcin i przypieczętowaliśmy fenomalny sezon mistrzostwem. Widzimy się już w sierpniu w A – klasie!

Skład podstawowy: Kamil Sowa – Karol Siwiec, Andrzej Kachel, Tomasz Szpak, Krzysztof Trzop – Łukasz Tyniec, Dawid Pyka, Jakub Wrzesień, Dominik Mąkos – Sylwester Seliga, Patryk Wołowczyk

Rezerwa: Wojciech Trzop, Grzegorz Jaśkiewicz, Dawid Pisarek

Bramki: 2x Sylwester Seliga, 1x Łukasz Tyniec

Asysty: 1x Patryk Wołowczyk, 1x Dawid Pyka

Trener: Tomasz Wołowczyk
Widzów: ok. 80