Sześć minut...

Wczorajszego popołudnia przegraliśmy pierwsze spotkanie w A klasie na własnym boisku. Zostaliśmy pokonani przez Śląsk Koszęcin po ciężkim meczu. Już od początku było widać że nikt nie odpuści w tym meczu. W pierwszej połowie niewiele się działo, lecz po 40 minutach boisko musiał opuścic kontuzjowany Jakub Duda. W drugiej połowie walka wyglądała tak samo wynik bezbramkowy. Aż do 65 minuty gdy w polu karnym faulował Tomasz Szpak. Rzut karny został wykorzystany przez kapitana gości, bramka ta była początkiem końca bo w następnych pięciu minutach straciliśmy kolejne dwie bramki. Walczyliśmy do końca o czym świadczy bramka Sylwestra Seligii na 1:3, lecz chwilę później ponownie kapitan Śląska skierował piłkę do siatki. Mecz był ciężki i niestety przegraliśmy, lecz A – klasy nie odpuścimy do końca sezonu pozostało wiele spotkań, a już w sobotę zapraszamy na spotkanie do Boronowa.

Skład podstawowy: Krystian Korbel – Krzysztof Trzop, Andrzej Kachel, Tomasz Szpak, Witold Raj – Rafał Wąsala, Dawid Pyka, Jakub Duda, Karol Siwiec – Krzysztof Wąsala, Sylwester Seliga

Rezerwa: Łukasz Gansiniec, Adam Mortka, Wiesław Kasprzak, Wojciech Trzop, Szymon Skolik, Rudolf Kachel, Dawid Pisarek

Bramki: 1x Sylwester Seliga

Żółte kartki: 1x Sylwester Seliga, 1x Tomasz Szpak