Wracamy!

Wracamy!

Już w niedzielę swoje miejsce będzie miała inauguracja wiosennych rozgrywek o mistrzostwo B – klasy podokręgu Lubliniec. Nasza drużyna rozpocznie swoją walkę o mistrza z pozycji lidera z dwupunktową przewagą nad rywalem z Koszęcina. Pierwszy mecz o godzinie 16:00 odbędzie się w Rusinowicach, a naszym rywalem będzie miejscowy Dragon. „Smoki” po rundzie jesiennej zajmują szóste miejsce z dorobkiem 17 punktów. Dotychczasowo odnieśli pięć zwycięstw, dwa remisy oraz pięć porażek. Nawiązując jeszcze do historii tego sezonu, na inaugurację sezonu w meczu na Hadrze odnieśliśmy wysokie zwycięstwo 6:2. Po trzech bramkach Patryka Wołowczyka po jednym dorzucili Andrzej Kachel, Dawid Pyka oraz Jakub Duda. Mecz ten był jednostronny i można powiedzieć że zakończył się po 30 minutach gdy nasza drużyna wygrywała 6:1. Ale tak jak mówiłem, to już historia... Po przerwie zimowej drużyny wracają z lepszym przygotowaniem i już wiedzą czego mogą się spodziewać po danym rywalu. Z naszej strony cel jest prosty, zwycięstwo, zwycięstwo, zwycięstwo... Każde kolejno przybliży nas do naszego końcowego celu – A klasy. Dlatego zapraszamy wszystkich na ciężkie, lecz na pewno miłe dla oka widowisko. Do zobaczenia w niedzielę o 16 na boisku w Rusinowicach!

Sezon 1994/1995 B – klasa Lubliniecka
Dragon Rusinowice 1:2 Żwirex Hadra (Leszek Kurek, Jacek Karmański)
Żwirex Hadra 3:2 Dragon Rusinowice (Leszek Kurek 2, Paweł Kasprzak)

Sezon 2002/2003 A – klasa Lubliniecka
Dragon Rusinowice 2:4 Żwirex Hadra (Paweł Kasprzak 2, Michał Pielok, Mirosław Mróz)
Żwirex Hadra 3:0 Dragon Rusinowice (walkower)

Sezon 2003/2004 A – klasa Lubliniecka
Żwirex Hadra 0:2 Dragon Rusinowice
Dragon Rusinowice 8:1 Żwirex Hadra (Krzysztof Bartczyszyn)

Sezon 2004/2005 A – klasa Lubliniecka
Żwirex Hadra 1:2 Dragon Rusinowice (Michał Wrzesień)
Dragon Rusinowice 3:0 Żwirex Hadra

Sezon 2008/2009 A – klasa Lubliniecka
Dragon Rusinowice 6:0 Żwirex Hadra
Żwirex Hadra 1:4 Dragon Rusinowice (Damian Czudaj)

Sezon 2010/2011 B – klasa Lubliniecka
Żwirex Hadra 6:0 Dragon Rusinowice (Damin Czudaj 2, Dawid Pyka 2, Roland Skolik 2)
Dragon Rusinowice 3:5 Żwirex Hadra (Dawid Pyka 4, Damian Czudaj)

Sezon 2011/2012 B – klasa Lubliniecka
Dragon Rusinowice 2:1 Żwirex Hadra (Dawid Pyka)
Żwirex Hadra 3:1 Dragon Rusinowice (Witold Raj, Krzysztof Bartczyszyn, Damian Czudaj)

Sezon 2012/2013 B – klasa Lubliniecka
Dragon Rusinowice 3:1 Żwirex Hadra (Jakub Duda)
Żwirex Hadra 3:1 Dragon Rusinowice (Dawid Pyka, Jakub Duda, Witold Raj)

Sezon 2013/2014 B – klasa Lubliniecka
Żwirex Hadra 3:1 Dragon Rusinowice (Andrzej Kachel 2, Witold Raj)
Dragon Rusinowice 1:4 Żwirex Hadra (Dawid Pyka 2, Tomasz Szpak, Jakub Duda)

Sezon 2014/2015 A – klasa Lubliniecka
Dragon Rusinowice 0:5 Żwirex Hadra (Jakub Duda 2, Sebastian Hindera, Dawid Pyka, Karol Siwiec)
Żwirex Hadra 3:0 Dragon Rusinowice (Tomasz Szpak, Patryk Wołowczyk, Marek Prandzioch)

Sezon 2016/2017 B – klasa Lubliniecka
Dragon Rusinowice 5:1 Żwirex Hadra (Jakub Duda)
Żwirex Hadra 3:3 Dragon Rusinowice (Michał Skałka 2, Szymon Peła)

Sezon 2017/2018 B – klasa Lubliniecka
Żwirex Hadra 6:2 Dragon Rusinowice (Patryk Wołowczyk 3, Jakub Duda, Andrzej Kachel, Dawid Pyka)